Dokonalé návrhy

Naše kuchyně jsou propracované, čistě a elegantně navržené. Abychom Vám umožnili vytvořit si kuchyň přesně pro Vás a podle Vás, vyvinuli jsme mnohá doplňky exkluzivně pro naše kuchyně.

Navrženo v Noblessa

Navrženo v Noblessa

Skleněné boční panely jsou exkluzivní sérií vybavení
v kuchyních Noblessa. Navrhli jsme je pro zvýraznění luxusu, preciznosti a avantgardního stylu. Pro dosažení industriálního vzhledu můžete zvolit kovové boční strany. K lepší přehlednosti Vám pomohou boční strany tvořené jen relingem.

Široký výběr

Moderní nebo retro, nerez nebo dřevo, silné nebo tenké, zakřivené nebo ostré hrany - snadno najdete to pravé vybavení, které pro Vás bude praktické a navíc zvýrazní nádherný vzhled Vaší nové kuchyně.

Široký výběr

Dostatek úložného prostoru

Dostatek úložného prostoru

Atraktivní skleněné a lakované povrchy, zakřivené geometrické prvky, osobité sety poliček, to vše mění horní řadu skříněk v přitažlivý designový prvek.  Navíc horní skříňky poskytují množství dobře přístupného úložného prostoru.  Mohou sloužit například jako výstavní síň cenných kousků nádobí. Opět Vám nabídneme množství různých řešení tak, abyste si mohli vybrat to pravé.

Highline policový systém

Highline policový systém  nabízí možnost dokonalého plánování a nekonečnou řadu možností pro navrhování individuálních interiérů. Podpůrný montážní systém tvořený 16 mm silnými kulatými ocelovými trubkami přináší do interiéru moderní industriální styl. Montážní systém může být kombinován s policemi o síle 25 mm, které nabízíme
v 54 dekorech.

Highline policový systém

Vždy něco navíc

Vždy něco navíc

Noblessa kuchyně nabízí vždy něco navíc. Zásuvky se skleněnými boky a protiskluzovou podložkou jsou
u nás již standardem. Ve všech kuchyních jsou
ve dřezových skříňkách použity police se speciální povrchovou úpravou bránící vniknutí vlhkosti, která sníží riziko poškození skříňky. Široká nabídka doplňků, které Vám skvěle poslouží a ještě ladí k Vaší kuchyni, to vše dělá naše kuchyně výjimečné.