Kuchyně Look: nadčasový rustikální styl

Hledáte-li půvab spojený s komfortem, kuchyň Look je stvořena přímo pro Vás. Tato nadčasová kuchyň Vás upoutá svým rustikálním ale rafinovaným stylem. Světlé tóny se skvěle přizpůsobí prostoru. Lakovaná laminátová dvířka v barvě břidlicově šedé jsou k dispozici rovněž
v
provedení alpské bílé a s madly s patinovaným dekorem. Kuchyně v tradičním stylu anglického venkova tak získá dynamiku. Půvab podtrhne pracovní deska v dekoru přírodního vápence. Ostrůvek umístěný uprostřed a přiléhající jídelní zóna Vás zvou k příjemným zážitkům. Look je více než jen rodinná útulná kuchyň. Je to místo, kde se budete rádi setkávat a kde budete díky velké pracovní ploše rádi vařit.

Skleněné bočnice

Kvalita kuchyně se měří podle těch nejmenších detailů. Otevřete zásuvky a objevte posuvné bloky se skleněnými bočnicemi. Elegantní
a velmi praktické řešení umožňuje snadno zjistit obsah zásuvek.

Skladování vždy čerstvých potravin

Možnost uchovávat čerstvé potraviny, jako jsou ovoce a zelenina, v kuchyňských skříňkách je luxus. Luxus, který je možný díky řešení Pantrybox, které je zabudované v dolních skříňkách. Box s uchy a víkem uchová čerstvost potravin po dlouhou dobu.

Technologie chytré domácnosti

Noblessa ve svých kuchyních kombinuje styl
a technologie chytré domácnosti. Je tak možné snadno připojit a ovládat osvětlení pomocí aplikací nebo digitálních asistentů. Moderní chata se tak změní v inteligentní dům.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnu

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyň na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce
a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.