Kuchyně Motion: rafinovaná střídmost elegantní kuchyně

V kuchyních Motion jsou oceníte subtilnost a rafinovanost. Objevte elegantní kuchyň se střízlivými a čistými liniemi, která perfektně zapadne do moderních interiérů. A co má navíc? Super matná dvířka z lakovaného laminátu jsou nenápadná, atraktivní a příjemná na pohled i na dotek. Zde jsou v barvě hedvábné šedá, vybírat však můžete také horskou bílou, dekor savana, dekor aqua, břidlicovou šedou a černou. Nechte se zlákat verzí s úchyty či bez, nebo kombinací obojího. Ať už si vyberete kteroukoli z možností, kuchyně Motion Vám nabídne eleganci, střízlivost
a nadčasovost. Elegance však neubírá na funkčnosti. Prostor a vybavení prémiové kvality jsou samozřejmostí. Dokazuje to americká lednička se samostatným prostorem na víno i barový pult s velmi odolnou deskou v dekoru dub Ontario, u kterého si není problém představit dát si sklenku vína s přáteli. Tento prostor Vám zpříjemní práci ve Vaší kuchyni. Kuchyně Motion to je opravdu příjemné místo k životu.

Prosklený systém na dekorace

Pod pracovní deskou najdete osvětlené výsuvné police se skleněnými čely a bočnicemi. Místo
k vystavení těch nejkrásnějších předmětů, které však zůstanou chráněné. Dekorační předměty zde budou vystaveny jako vzácné artefakty ve vitríně, což kuchyni dodá eleganci. Špičkový luxus.

Tlumené otevírání a zavírání

Všechny zásuvky, výsuvné prvky a závěsy dvířek u všech kuchyní Noblessa, jsou tyto prvky
i v rámci kuchyně Motion sériově vybaveny vestavěným tlumičem dorazu. Vše se tak zavírá měkce a tiše. Tato kuchyně je propracovaná do nejmenšího detailu.

Nábytek přizpůsobený Vašemu životnímu prostoru

Otevřená kuchyně bývá často spojována se světlým, vzdušným a volným prostorem. Závěsné skříňky umožňují dokonalé propojení kuchyně s obývacím pokojem. Dřevěný prvek prostor zútulňuje. Skříňka je svými rozměry ideální pro ukládání dalšího kuchyňského vybavení.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnu

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyni na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce
a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.