Kvalita a náročné standardy německých kuchyní

Noblessa je vynikající značka špičkových kuchyní od roku 1996. Všechny naše prémiové kuchyně jsou vyráběny v moderních továrnách
v Německu pod dohledem zkušených odborníků. Elegantní vzhled, pečlivě volené materiály pro výrobu, špičkové dokončovací práce a dokonalé spotřebiče, to je Noblessa. Jedinečnost je vidět v každém detailu. Noblesssa není jen značka, je to filozofie, životní styl. Naším cílem je vytvářet životní prostor, kde se vzájemně doplňují krásný vzhled  a funkčnost. Inspirací jste nám Vy
a Vaše sny.

Vysoké nároky

Technologické inovace, zkušenosti v oboru
a kvalita produktu. Nejsou to jen slova. Pro značku Noblessa jsou to priority.
Neustále hledáme nové inovace ke zvýšení kvality produktů a prohlubujeme naše znalosti. Vše, co umíme a známe, Vám dáváme k dispozici.

Výroba až do nejmenších detailů

Noblessa – to jsou především německé zkušenosti. Bezkonkurenční způsob výroby podle nejpřísnějších norem v oboru. Od dvířek přes úchyty až po zásuvky. Vše je pečlivě vyrobeno z kvalitních materiálů správnými postupy specialisty naší firmy. V každé fázi probíhají průběžné kontroly a inspekce, aby se
k zákazníkům dostaly jen dokonalé výrobky. Náročná výroba a špičkové realizace, které jsou zcela mimo běžné standardy interiérů, to jsou kuchyně Noblessa.

Značky a certifikáty kvality a investic

„Kvalita", „ekologie" a „energie” jsou stavební kameny určující politiku naší firmy. Velký počet značek kvality a certifikátů uznávaných v celém světě tuto náročnost dosvědčují.

Naše nejkrásnější realizace

Od Dubaje po Šanghaj, přes Bejrút, Londýn, Istanbul či Oxford. Kuchyněmi Noblessa jsou vybaveny špičkové apartmány. Luxusní interiéry, ve kterých hraje prim náročnost. Design, ergonomie, vybavení, kvalita... vše musí být dokonalé. Tyto kuchyně, vyráběné s využitím hlubokých znalostí a pečlivě vybraných materiálů, přirozeně  splynou i s neobyčejnými prostory. Německé kuchyně se vyvážejí do všech koutů světa, aby uspokojily zákazníky vyžadující dokonalost.

Inspirujte se našimi kuchyněmi

Moderní, harmonické, elegantní
a nadčasové. Kuchyně Noblessa se odlišují svou kvalitou. Ať už je Vaše přání jakékoliv, mezi našimi designovými modely si vyberete kuchyň svých snů. Nechte se zlákat!

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu. Každá jeho fáze tak pro Vás bude dobrodružstvím, v němž jde vše hladce a s úsměvem. 

Spotřebiče a doplňky

Spotřebiče jsou nedílnou součástí plně funkční kuchyně. Ve firmě Noblessa nabízíme spolu s vysoce kvalitními kuchyněmi i kuchyňské spotřebiče nejlepších značek. Funkčnost, vzhled a technologie - nechte našeho experta, ať Vám pomůže s výběrem spotřebičů přesně pro Vás. Máme nekonečné možnosti pro naplnění Vašich představ tak, aby Vám kuchyně dokonale vyhovovala.