Kuchyně Passion: elegance v šedém laku

Kuchyň Passion: funkční, střízlivá, rafinovaná. Působivá kombinace elegance a hry světla, kterou umožňuje harmonické spojení čistých linií
s lesklým lakem dvířek. Ostrůvek plní dvojí funkci, a to funkci pracovního prostoru a jídelního koutu a svým uspořádáním umocňuje pocit lehkosti. Dvířka hedvábně šedé barvy vytvářejí kontrast s dekorem dub Gladstone a keramickou pracovní plochou. Kombinace materiálů přináší pocit luxusu a elegance. Celek je čistý, minimalistický a útulný. Buďte kreativní, u kuchyně Passion máte volnou ruku při výběru barevného provedení, vybírat můžete z barev jako je bílá, alpská bílá, magnolia, jemný písek a břidlicová šedá. Můžete se také rozhodnout pro systém otvírání dvířek bez úchytek, ten můžete vidět u kuchyně SENSATION.

Důmyslné úložné prostory

Díky dolů vyklápěným dvířkům baru umožňuje závěsná skříňka bezpečné ukládání sklenic
a lahví. Elegantní řešení nenápadně splyne
s prostorem a nabídne snadný přístup
k nezbytnostem pro přípravu drinků návštěvám.

Skrytá velikost

Skříň Cargo elegantně skrývá velký úložný prostor a umožňuje jej zorganizovat podle Vašich individuálních požadavků. Díky výsuvným policím je přístup snazší, ale harmonie zůstává nenarušená.

Umění detailu

Praktické zásuvky a výsuvné prvky nabízejí opravdu mnoho úložného prostoru. Vnitřní organizační systémy z kvalitního dřeva hravě udrží pořádek. Díky integrovanému osvětlení bude využití prostoru dokonalé, vše co
v kuchyni potřebujete, je hned vidět.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím, v němž jde vše snadno a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnua

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyň na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.