Kuchyně Scala z šedého betonu: praktická kuchyně s velkým počtem úložných prostor

Seznamte se s další verzí kuchyně Scala Line N. Je inspirována industriálním stylem, který se skvěle hodí do městského interiéru. Vzdejme hold betonu. Betonový povrch z šedé břidlice na pracovní desce, na skříňkách i po stranách kuchyně vytváří dojem dokonalé celistvosti. Vystupující nerezové úchytky pak svým kovovým nádechem prostor dokonale rozzáří. Komoda ve stejném provedení a integrovaný jídelní koutek vytvářejí
v kuchyni příjemný prostor pro trávení volného času. A ladí zde skutečně vše: stůl a lavice mají stejné tvary a jsou ze stejných materiálů jako zbytek kuchyně, tvoří tak dokonale harmonickou pastvu pro oči. Vytvořený úložný prostor s využitím potravinových skříní je opravdu veliký.
V kuchyni Scala máte prostor, ve kterém se můžete volně pohybovat a budete se zde cítit opravdu dobře.

Pohrajte si s hloubkou

Kombinace otevřených polic a skříněk si dokáže překvapivě pohrát s prostorem. Můžete si v nich vystavit své oblíbené předměty a doplňky
a zároveň v nich ukrýt nádobí. V otevřených policích je navíc integrované osvětlení, které zvýrazní vystavené nádobí a dekorace a zároveň prosvětlí celou místnost.

Uspořádání na míru z masivního dřeva

Zásuvky a výsuvné boxy jsou vybaveny pořadači z masivního dřeva, které byly vyvinuty speciálně pro lepší vnitřní uspořádání. Je jen na Vás, abyste si vybrali, které prvky v pořadačích Vám nejlépe vyhovují, může to být například blok na ostré nože integrovaný přímo v příborníku.

Uspořádejte si kuchyň dle svých představ

Kuchyň Scala nabízí praktické využití úložných prostor. Podívejte se zblízka na systém organizérů do zásuvek, díky kterým si
v zásuvkách a skříňkách uspořádáte vše podle svých představ. Můžete si vybírat
z nepřeberného množství praktických vychytávek, třeba integrovanou řezačku na potravinovou folii.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnua

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyň na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.