Kuchyně Scala LINE N: pohodlí otevřené kuchyně s barovým pultem

Tato otevřená kuchyně se nejlépe hodí do světlých městských a minimalistických prostor, kde nejvíce potěší milovníky tohoto stylu. Dvířka
i pracovní plocha v dekoru betonové šedé vnášejí do místnosti jemnost a osobitost. Otevírání bez úchytek zdůrazňuje čistou přímočarou strukturu této otevřené kuchyně. Čistou linii kuchyně Scala Line N zvýrazňuje barový pult vestavěný přímo do ostrůvku. Tento masivní snídaňový bar
v dekoru dřeva kontrastuje s betonovou světle šedou barvou a dává vyniknout architektuře celku. Hřejivý povrch barové desky v dekoru olejovaného dubu zaujme každého. Kuchyně Scala v betonově šedé s barovým pultem je nejen atraktivní, ale rovněž dokonale promyšlená. Je praktická a snadno splyne s každým prostorem. Dopřejte si volnost při plánování kuchyně a nakombinujte si různé prvky přesně podle svých potřeba a zvyklostí. Plánujte svůj životní prostor.

Úložný prostor XXL

Police SmartCube pod pracovní plochou nabízejí prominentní místo pro vše, co chcete vystavit. Tento snadno dostupný, velký prostor doplňuje design a charakter otevřené kuchyně.

Jedinečné kontrasty

Na jedné straně pracovní deska Slim Line ostrůvku s betonovým dekorem o tloušťce pouhých 16 mm. Na druhé straně barový pult
v dekoru olejovaného dubu o tloušťce 100 mm. Tento kontrast vytváří jedinečný celek.

Hra světel odhalující úložné prostory

Prosklená dna s osvětlením LED dávají zavěšeným policím hloubku. Nejen, že osvětlují prostor, ale umocňují atmosféru celé místnosti. Vaše kuchyně tak zaujme pohledy všech přítomných.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od našich specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnu

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s našimi poradci

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyni na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce
a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.