Kuchyně Sensation: to je harmonie bílé lakované kuchyně

Objevte rafinovanou střídmost kuchyní Sensation, které vytvářejí čisté, klidné a světlé prostředí. Přednostmi této kuchyně jsou jemné a zároveň strukturované linie, na reliéfu lehce zaoblené, i matně lakovaná dvířka dostupná s úchyty i bez. Samotný ostrůvek nabízí mnoho funkcí. Úložné prostory, pracovní zónu k mytí i vaření, ale díky minimalisticky vzdušnému prodloužení také jídelní kout. Tento středobod kuchyně je místem, kde se můžete s radostí setkávat, vařit, povídat si a trávit společně čas. Co se týče barev, paletě dostupných provedení je elegance vlastní: bílá, alpská bílá, magnolia, hedvábná šedá, jemný písek a břidlicová šedá. Můžete se rozhodnout i pro variantu kuchyně ve vysokém lesku (model Passion).

Drobné detaily

Jantarově žluté dubové police do kuchyně harmonicky zapadají. Stylové i praktické police zdůrazňují půvab a eleganci této designově čisté kuchyně. Dojem posiluje vestavěné osvětlení s integrovaným regulátorem barvy. Každý si tak může libovolně nastavit barvu světla a jeho intenzitu podle nálady či příležitosti.

Prosklené a přehledné

Rafinovanost až do detailu. Otevřete skříňky
a objevte výsuvné bloky se skleněnými čely, díky kterým hned po otevření uvidíte, kde máte jaký nástroj či potravinu. Není to jen praktické, je to také velmi elegantní.

Inteligentnější využití prostoru

Absolutní využití úložného prostoru v celé výšce a šířce nabízí ergonomický systém i Move. Je zde mnoho velmi dobře využitelných úložných zón. Tento systém mechanického otevírání umožňuje bez námahy přístup k veškerému obsahu skříněk. Jednoduše vytáhněte rukojeť na spodním roštu a přitáhnete směrem k sobě.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnu

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyni na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce
a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.