Sjednat si schůzku

Každé plánování kuchyně Vám půjde lépe, pokud budete mít možnost se poradit. Proto jsme tu my, abychom vyslechli Vaše představy, potřeby a spolu s Vámi tak naplánovali kuchyni, která bude dokonalá. Technicky vyladěnou, ve vzhledu, který se líbí Vám a precizně zpracovanou. Pokud Vás zaujalo cokoli z naší nabídky, neváhejte kontaktovat nejbližší obchod Noblessa. Sjednejte si schůzku s některým z Noblessa expertů, který Vám rád poskytne potřebné informace pro Vaše snazší rozhodování a provede Vás krok za krokem naplánováním Vaší osobní vysněné kuchyně. Budeme rádi součástí Vašeho projektu. Těšíme se na Vás.

Nechte nám na sebe kontakt
Oslovení
Vyberte si prodejnu
Kdy vám máme zavolat?
Dny
Hodiny

*Povinná pole

 


V souladu se Zákonem o informatice a svobodách z 6.1.1978 máte právo na přístup, vznášení námitek a požadování oprav v souvislosti s informacemi, které se vás týkají. Pro tyto účely se obraťte písemně na adresu INTERNATIONAL S.A.S 5 – rue de La Haye – Le Dôme – Bât.5 – 3è étage – Roissy Pôle Aéroport CDG – B.P. 10 997 – 95 733 ROISSY CDG CEDEX, Francie. Vyplněním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tím, že vás kontaktuje některý z našich kuchyňských poradců noblessa.

Dokonalý partner pro vytvoření jedinečné kuchyně.

Našim expertům nestačí jen navrhnout kuchyni, chtějí pochopit, co v kuchyni potřebujete, jak obvykle v kuchyni pracujete, co od ní očekáváte, jaký je Váš životní styl a zvyky v kuchyni. Pak mohou využít všech svých znalostí a pomoci Vám splnit sen.

Na první schůzku Vám stačí jen touha tvořit. Společně ve studiu nalezneme mnoho osvědčených řešení kuchyní. Pokud s sebou budete mít rozměry kuchyně nebo třeba fotografii místnosti, můžeme začít plánovat.