Kuchyně Spirit: moderní a elegantní kuchyně v barvě břidlice

Objevte novou kuchyň Spirit. Dvířka jsou k dispozici s úchyty i bez. Boční panely v dekoru břidlice nechávají dokonale vyniknout jemnou kresbu
a půvab přírodního kamene. A to nemluvíme o pracovní desce z materiálu Xtra, který reprodukuje šarm a eleganci přírodní břidlice. Tuto břidlicovou kuchyni střízlivých linií dokresluje osvětlení, které vytváří příjemné útulné prostředí. Každý detail podtrhuje světlo pod nástěnnými prvky, které se rozptyluje po pracovních plochách. Aby byla kuchyň ještě prosvětlenější a kontrastovala s kamenným povrchem, hraje v části barového pultu prim hřejivé dřevo.

Deska s vlastnostmi přírodního kamene

Všechny výhody kamene a žádné nevýhody. To slibuje pracovní deska Xtra. Povrchová 3D struktura jí propůjčuje vzhled přírodní břidlice. Zároveň je však tento materiál velmi odolný proti nárazům a obstojí v každé situaci při každodenním kuchyňském provozu.

Nenápadný úložný prostor

Vnitřní výsuvné prvky, pěkně schované za dvířky, nabízejí štědrý úložný prostor, který je navíc ergonomicky využitelný. Skleněné vnitřní panely dodávají celku průhlednost, lehkost
a prosvětlenost. Můžete si také vybrat výsuvné prvky s designovými postranními panely z kovu.

Jednotný efekt

Dřez zapuštěný do roviny úrovně desky, přispívá k harmonickému vzhledu a čistému designu této břidlicové kuchyně. Dřez je součástí pracovní plochy zcela bez přechodu, jako by splýval. Toto provedení usazení dřezu do roviny výrazně usnadňuje čištění.

Snadné a lehké otevírání

Systém Servo-Drive umožňuje otevírat skříňky
i bez madel zcela bez námahy, přestože působí vzhledem přírodního kamene. Toto usnadněné otevírání nástěnných prvků velmi zpříjemňuje jejich používání.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnu

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyni na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce
a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.