Kuchyně Surf: Potěšení z kuchyně v městském stylu

Hledáte otevřený, čistý a moderní interiér? Zaměřte se na řadu kuchyní Surf, která nabízí městské kuchyně, zde se středovým ostrůvkem. Kuchyně Surf Vás přenese do prostorného loftu, kde se staré potkává s moderním – a výsledek stojí za to. Tato kuchyně se středovým ostrůvkem a vyladěnými kontrasty je kuchyně s charakterem. Dokládají to designově čistá dvířka s úchytkami zapuštěnými v reliéfu s šedými povrchy; dřevěné zásuvky a cihlové zdi. Elegantní čelní plochy se zafrézovanými úchyty a navíc tenké police vytvářejí vzdušnou kombinaci a kuchyň prosvětlují. Světlost je podpořená bílými dvířky, která jsou k dispozici v lesklém či matném provedení u modelu „wave”. Světlá dvířka přinášejí do této otevřené kuchyně harmonii a vyváženost.

Síla přírodní břidlice

Pracovní deska Xtra v břidlicově šedé je opravdový zážitek pro smysly, zrak i hmat, a to navzdory tloušťce pouhých 16 mm ve verzi Slim Line. Díky bokům sladěným do břidlicové šedé ostrůvek jako ústřední prvek kuchyně opravdu vynikne.

Skvěle řešené výsuvné prvky

Tyto výsuvné prvky, inspirované lékárenskými skříňkami, mají jen kladné stránky. Nejen, že nabízejí velkorysý úložný prostor, ale otevírají se jedním pohybem.

Elegantní výsuvné otevřené zásuvky

Výsuvných skříněk je v této kuchyni hodně. Výsuvné police s čely z dubového masivu zdůrazňují velkoformátová bílá dvířka, zásuvky se otevírají do obytného prostoru, který zútulňují. Do moderních interiéru jsou čela
k dispozici také v provedení z matného skla nebo černá.

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

To hlavní je v detailu

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

Chci zahájit svůj projekt

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

Vyberte si nejbližší prodejnu

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti, a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyni na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

Našli jste to pravé?

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce
a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.