Kuchyň Tempo: elegantní černě lakované kuchyně

Kuchyň Tempo v elegantním spojení městského a venkovského stylu perfektně zapadne do každého interiéru. Propracovaná matně černá dvířka s černými madly a prosklená dvířka vytvářejí perfektní kombinaci v jednotném dekoru. Všudypřítomnou černou oživuje dřevěná pracovní deska. Zdůrazněné jsou rafinované industriální rysy této kuchyně. Sestavte si sami kuchyňskou linku na míru - černě lakovaná plná či prosklená dvířka
a úložné prostory, můžete se rozhodnout i pro jiné barevné schéma, které bude více slušet venkovskému prostředí, například alpská bílá či magnólie.

Funkční a estetické úložné prostory

 

Otevřené výsuvné police nejsou jen úložný prostor, ale také umožňují vystavit to nejkrásnější nádobí či dekorační předměty. Každý prvek má své místo na dosah ruky, na víc jsou police velmi dekorativní.

 

Nenápadné vzdušné police SmartCube

 

Police SmartCube z černého hliníku nabízejí ve Vaší kuchyni ještě více úložného prostoru. Tento designový prvek posílí industriální styl kuchyně. S lehkostí a jemností zaujme místo pod závěsnými prvky a nabídne nový úložný prostor, funkční a nenápadný. Všechno, co potřebujete, máte vždy po ruce.

 

Kombinace materiálů

 

Eleganci matných černých dvířek podtrhuje pracovní deska z masivního dřeva. Krásný kontrast, který úžasně zdůrazňuje autentický rustikálně industriální styl kuchyně Tempo. 

 

Inteligentně využitý prostor

 

Zde jsou všechny prostory optimalizované.
V této kuchyni funkčnost prostupuje do všech koutů. Skříňky jsou navržené s výsuvnými prvky, které umožňují šikovně uklidit hrnce, pánve
a další náčiní, a šetřit tak místem. 

 

 

Vyberte si spotřebiče podle svého gusta

 

 

Spotřebiče tvoří nedílnou součást kuchyně. Musí být praktické, funkční a zároveň doplňovat celkový design místnosti. Přečtěte si rady a tipy od specialistů Noblessa, kteří Vás budou provázet celým projektem od A do Z.

 

 

To hlavní je v detailu

 

 

Je to především Vaše kuchyň. A každý ji chce mít vybavenou podle svého, aby byla jedinečná
a dokonale mu vyhovovala. Výběrem doplňků
v poslední fázi projektu vdechnete své kuchyni nový život.

 

Chci zahájit svůj projekt

 

Dopřát si kuchyň svých snů, která splňuje všechny Vaše touhy
a představy, je skutečný luxus. Naši zkušení poradci si Vás pozorně vyslechnou a budou Vám stát po boku v průběhu celého projektu, každá jeho fáze tak pro Vás bude jen dobrodružstvím,
v němž jde vše snadno
a s úsměvem.

 

Vyberte si nejbližší prodejnu

 

Zjistěte, kde máte nejbližší prodejnu Noblessa: najděte si naši adresu, telefonní číslo a otevírací dobu. Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší prodejny Noblessa!

 

Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců

 

Každý projekt si žádá individuální přístup, výborné technické znalosti a to pravé know-how. Chcete-li využít všech výhod německé značky, která pro Vás dokáže vymyslet kuchyni na míru dle Vašich představ od A do Z, na nic nečekejte a vyrazte do nejbližší prodejny Noblessa.

 

Našli jste to pravé?

 

Inspirují Vás naše kuchyně? Oslovuje Vás svět Noblessa? Na nic nečekejte! Kontaktujte našeho nejbližšího poradce a společně vytvořte kuchyni Vašich snů.