Váš projekt krok za krokem

Návrh Vaší kuchyně, který bude odpovídat Vašim představám, přáním a potřebám, to je náš cíl. Díky snaze našich proškolených a zkušených poradců Vám můžeme poskytovat podporu při tvorbě Vaší vysněné kuchyně. Navrhování krok za krokem se pro Vás stane potěšením.

1
1

Noblessa - nechte se inspirovat

Nahlédněte do našich katalogů nebo projděte naši internetovou prezentaci a nechte se okouzlit různými styly moderních kuchyní. Kontaktujte našeho nejbližšího poradce Noblessa. Rádi Vám budeme oporou při tvorbě Vašeho vlastního projektu. Využijte naše znalosti a dovednosti k dosažení nejlepší kuchyně právě pro Vás.

2

Osobní konzultace

Při osobní schůzce se v našem obchodě sejdete s profesionálním poradcem Noblessa. Ten Vám poskytne maximální možnou podporu při hledání nejlepších řešení pro Vaši kuchyň.

2
3
3

Společně změníme Váš sen ve skutečnost

Společně s Vaším poradcem vyberete uspořádání kuchaně, které bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám, zvykům a životnímu stylu. Váš poradce je tu proto, aby vyslechl Vaše plány a navrhl nejlepší možné řešení přímo pro Vás.

4

Vaše kuchyně je Vaše volba

Pracovní desky, úchytky a madla, spotřebiče, osvětlení,.... Každý detail je důležitý. Váš poradce využije všechny své znalosti, aby Vám nabídl to nejlepší řešení. Vaše kuchyně Vám musí sedět, jedině tak bude dokonalá.

4
5
5

3D prohlídka - jako byste už byli u Vás v kuchyni

Pracujeme s 3D softwarem, abychom byli schopni pohotověji reagovat na Vaše požadavky. Vy máte díky tomu možnost si přesněji představit výsledný vzhled Vaší kuchyně. Můžete si kuchyň prohlížet a procházet dříve, než projekt odsouhlasíte.

6

Doprava a instalace

Konečně! Všechno teď uvidíte na vlastní oči
u sebe doma. Naši zkušení odborníci kuchyň přivezou, namontují a zapojí všechny přístroje. Vy jen počkáte a můžete zvědavě nakukovat, jak se Vaše vysněná kuchyň mění ve skutečnost až do posledních detailů.

6

Zaujali jsme Vás?

Zalíbily se Vám naše kuchyně? Zaujala Vás filozofie kuchyní Noblessa? Tak nečekejte. Kontaktujte nejbližšího Noblessa poradce a začněte plánovat kuchyni svých snů.