Kvalita a náročné standardy německých kuchyní

Noblessa je vynikající značka špičkových kuchyní od roku 1996. Všechny naše prémiové kuchyně jsou vyráběny v moderních továrnách v Německu pod dohledem zkušených odborníků. Elegantní vzhled, pečlivě volené materiály pro výrobu, špičkové dokončovací práce a dokonalé spotřebiče, to je Noblessa. Jedinečnost je vidět v každém detailu. Noblesssa není jen značka, je to filozofie, životní styl. Naším cílem je vytvářet životní prostor, kde se vzájemně doplňují krásný vzhled a funkčnost. Inspirací jste nám Vy a Vaše sny.

 

Kdo jsme ?

Vysoké nároky

Technologické inovace, zkušenosti v oboru a kvalita produktu. Nejsou to jen slova. Pro značku Noblessa jsou to priority. Neustále hledáme nové inovace ke zvýšení kvality produktů a prohlubujeme naše znalosti. Vše, co umíme a známe, Vám dáváme k dispozici.

 

Naše přednosti

Výroba až do nejmenších detailů

Noblessa – to jsou především německé zkušenosti. Bezkonkurenční způsob výroby podle nejpřísnějších norem v oboru. Od dvířek přes úchyty až po zásuvky. Vše je pečlivě vyrobeno z kvalitních materiálů správnými postupy specialisty naší firmy. V každé fázi probíhají průběžné kontroly a inspekce, aby se k zákazníkům dostaly jen dokonalé výrobky. Náročná výroba a špičkové realizace, které jsou zcela mimo běžné standardy interiérů, to jsou kuchyně Noblessa.

 

Naše výroba

Značky a certifikáty kvality a investic

„Kvalita", „ekologie" a „energie” jsou stavební kameny určující politiku naší firmy. Velký počet značek kvality a certifikátů uznávaných v celém světě tuto náročnost dosvědčují.

 

Prozkoumejte naše značky a certifikáty

V čem jsme jedineční

Noblessa se vyznačuje bohatou nabídkou modelů a tím, jak odvážně dokáže navrhnout kuchyň. Aby se naše kuchyně mohly pochlubit elegantním designem, věnujeme hodně péče těm nejmenším detailům.

 

Zjisti více