Dřevo

Kuchyně Essence: přirozeně elegantní

Kuchyň Essence odhalí duši vaší domácnosti. Kuchyň Essence se vyznačuje svou vřelou, rodinnou a zároveň moderní atmosférou. Kombinuje dřevo a zvýraznění linií kuchyně matnými barvami, a nabízí tak osvědčený styl, který v sobě dokonale stmeluje nerostný materiál i moderní styl. Základem této kuchyně je nabídnout prostor propojený s obývacím pokojem, v nějž přirozeně a s jistou dávkou elegance přechází, a vytváří tak v místnosti jednotný vyvážený celek. Tento rozlehlý vzdušný prostor vybízí k cestě za vzpomínkami, díky spoustě úložných prostor a poliček zde totiž můžete vystavit své nejcennější předměty. Každý den vás myšlenkami přenese do minulosti.

Transparentnost a ozdobné prvky

Funkční dřevěný ostrůvek v kuchyni je zakončen výjimečnou souhrou skel. Transparentní plocha celý prostor ještě více odlehčí. Skleněná vitrína místnost prosvětlí a můžete si v ní vystavit dekorativní předměty.

Knihovna na míru

Ozdobné prvky dodávají kuchyni na osobitosti, a tvoří tak významnou součást projektu. Noblessa proto rovněž nabízí možnost integrovat do prostoru kuchyně zónu s knihovnou. Díky střídání poliček a uzavřených skříněk můžete dát průchod své kreativitě a zaplnit poličky svou oblíbenou četbou.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like