Materiál

Kuchyně Iconic: když se propojí brutalismus s elegancí materiálů

V této kuchyni naleznete prvky industriálního designu. Tento model si vás podmaní svou kreativitou v kombinování materiálů a atypických ozdobných prvků. Dodá místnosti nádech typického neworského loftu. Surové materiály ze dřeva a kovu jsou zvýrazněny přesnými kontrastními liniemi. Ty pak zjemňuje osvětlení, které dá vyniknout prostoru. Tuto kuchyň v osvědčeném stylu tvoří funkční ostrůvek se stolem, dřezem a prostorem k přípravě pokrmů. Navíc je vybavena spoustou osvětlených poliček, které podtrhují ozdobné prvky a design. Barový stolek vybízí k trávení času ve společnosti. Všechno je na milimetr i gram přesné. Snadno si místnost představíte jako kuchyň pečlivého architekta, v níž se snoubí praktičnost s příjemným trávením času i přesnost s ležérností.

Dvojitá souhra pracovních ploch

Dvojitá pracovní deska vytváří souhru materiálů různých tvarů a barev, a kuchyň tak působí jako dobře vyvážený prostor. Kuchyň rovněž oživí, s dodatečným prostorem totiž vzniká další místo pro sdílení času, práce i přípravy pokrmů.

Osvětlení a úložné prostory

Ozdobné prvky i náčiní jsou díky diskrétnímu osvětlení v poličkách vždy elegantně vidět. Osvětlení se spojuje z drobných bodů a dodává kuchyni eleganci.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like