Materiál
Dřevo

Kuchyně Scala z šedého betonu: praktická kuchyně s velkým počtem úložných prostor

Seznamte se s další verzí kuchyně Scala Line N. Je inspirována industriálním stylem, který se skvěle hodí do městského interiéru. Vzdejme hold betonu. Betonový povrch z šedé břidlice na pracovní desce, na skříňkách i po stranách kuchyně vytváří dojem dokonalé celistvosti. Vystupující nerezové úchytky pak svým kovovým nádechem prostor dokonale rozzáří. Komoda ve stejném provedení a integrovaný jídelní koutek vytvářejí v kuchyni příjemný prostor pro trávení volného času. A ladí zde skutečně vše: stůl a lavice mají stejné tvary a jsou ze stejných materiálů jako zbytek kuchyně, tvoří tak dokonale harmonickou pastvu pro oči. Vytvořený úložný prostor s využitím potravinových skříní je opravdu veliký. V kuchyni Scala máte prostor, ve kterém se můžete volně pohybovat a budete se zde cítit opravdu dobře.

Pohrajte si s hloubkou

Kombinace otevřených polic a skříněk si dokáže překvapivě pohrát s prostorem. Můžete si v nich vystavit své oblíbené předměty a doplňky a zároveň v nich ukrýt nádobí. V otevřených policích je navíc integrované osvětlení, které zvýrazní vystavené nádobí a dekorace a zároveň prosvětlí celou místnost.

Uspořádání na míru z masivního dřeva

Zásuvky a výsuvné boxy jsou vybaveny pořadači z masivního dřeva, které byly vyvinuty speciálně pro lepší vnitřní uspořádání. Je jen na Vás, abyste si vybrali, které prvky v pořadačích Vám nejlépe vyhovují, může to být například blok na ostré nože integrovaný přímo v příborníku.

Uspořádejte si kuchyň dle svých představ

Kuchyň Scala nabízí praktické využití úložných prostor. Podívejte se zblízka na systém organizérů do zásuvek, díky kterým si v zásuvkách a skříňkách uspořádáte vše podle svých představ. Můžete si vybírat z nepřeberného množství praktických vychytávek, třeba integrovanou řezačku na potravinovou folii.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like