Materiál

Kuchyně Spirit: moderní a elegantní kuchyně v barvě břidlice

Objevte novou kuchyň Spirit. Dvířka jsou k dispozici s úchyty i bez. Boční panely v dekoru břidlice nechávají dokonale vyniknout jemnou kresbu a půvab přírodního kamene. A to nemluvíme o pracovní desce z materiálu Xtra, který reprodukuje šarm a eleganci přírodní břidlice. Tuto břidlicovou kuchyni střízlivých linií dokresluje osvětlení, které vytváří příjemné útulné prostředí. Každý detail podtrhuje světlo pod nástěnnými prvky, které se rozptyluje po pracovních plochách. Aby byla kuchyň ještě prosvětlenější a kontrastovala s kamenným povrchem, hraje v části barového pultu prim hřejivé dřevo.

Deska s vlastnostmi přírodního kamene

Všechny výhody kamene a žádné nevýhody. To slibuje pracovní deska Xtra. Povrchová 3D struktura jí propůjčuje vzhled přírodní břidlice. Zároveň je však tento materiál velmi odolný proti nárazům a obstojí v každé situaci při každodenním kuchyňském provozu.

Nenápadný úložný prostor

Vnitřní výsuvné prvky, pěkně schované za dvířky, nabízejí štědrý úložný prostor, který je navíc ergonomicky využitelný. Skleněné vnitřní panely dodávají celku průhlednost, lehkost a prosvětlenost. Můžete si také vybrat výsuvné prvky s designovými postranními panely z kovu.

Jednotný efekt

Dřez zapuštěný do roviny úrovně desky, přispívá k harmonickému vzhledu a čistému designu této břidlicové kuchyně. Dřez je součástí pracovní plochy zcela bez přechodu, jako by splýval. Toto provedení usazení dřezu do roviny výrazně usnadňuje čištění.

Snadné a lehké otevírání

Systém Servo-Drive umožňuje otevírat skříňky i bez madel zcela bez námahy, přestože působí vzhledem přírodního kamene. Toto usnadněné otevírání nástěnných prvků velmi zpříjemňuje jejich používání.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like