Vysoký lesk

Kuchyně Esprit: průkopník inovací

S touto kuchyní objevíte avantgardní styl, který zahrnuje to nejlepší z moderních technologií a propojených spotřebičů. Model Esprit je určen pro milovníky inovací a technologií. Kuchyň je promyšlena do nejmenšího detailu a z elektrospotřebičů se v ní najednou stávají skuteční každodenní pomocníci. Využívá účinné systémy, jejichž cílem je pracovat efektivně a ušetřit vám co nejvíce času. Chytré vybavení je rozloženo v čistém a otevřeném, intiutivně rozvrženém prostoru, abyste se v kuchyni co nejlépe vyznali. Propojené elektrospotřebiče vám usnadní každodenní život. Každé ráno se můžete probouzet vůní čerstvě připravené kávy nebo si na svém smartphonu zkontrolovat, jestli je potřeba nakoupit, a to díky aplikacím propojeným s lednicí. Kuchyň Esprit v sobě propojuje to nejlepší z technologií, které vám usnadní život, a vy se zatím můžet nechat unášet její elegancí.

Avantgradní úložné prostory

Poličky s podsvícením podtrhují industriální a avantgardní styl kuchyně a dodávají jí jemný a čistý vzhled. Kouřové sklo dá prostor vyniknout vašemu vlastnímu vkusu. Do poliček za sklem si můžete vystavit své drahocenné předměty, které díky integrovanénu osvětlení ještě lépe vyniknou. Struktura úložných prostor kuchyňský nábytek významně vizuálně odlehčí.

Detaily 2.0

Tato kuchyň má nespočet výhod. Najdete zde tyto prvky:

- Odsavač par, který je dokonale usazen v prostoru, elegantně přiléhá ke stěně, a podtrhuje tak architekturu místnosti.

- Zasklená kredenc se zlatavým nádechem dokonale navazuje na pracovní desku, vytváří tak plynulý přechod mezi materiály a prosvětluje kuchyň.

- Nejmodernější autonomní indukční deska zahrnuje rovněž zásuvky, zdířku na USB a připojení Bluetooth, které jsou skvělým doplňkem tohoto futuristického vybavení.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like