Kuchyně Sensation: to je harmonie bílé lakované kuchyně

Objevte rafinovanou střídmost kuchyní Sensation, které vytvářejí čisté, klidné a světlé prostředí. Přednostmi této kuchyně jsou jemné a zároveň strukturované linie, na reliéfu lehce zaoblené, i matně lakovaná dvířka dostupná s úchyty i bez. Samotný ostrůvek nabízí mnoho funkcí. Úložné prostory, pracovní zónu k mytí i vaření, ale díky minimalisticky vzdušnému prodloužení také jídelní kout. Tento středobod kuchyně je místem, kde se můžete s radostí setkávat, vařit, povídat si a trávit společně čas. Co se týče barev, paletě dostupných provedení je elegance vlastní: bílá, alpská bílá, magnolia, hedvábná šedá, jemný písek a břidlicová šedá. Můžete se rozhodnout i pro variantu kuchyně ve vysokém lesku (model Passion).

Drobné detaily

Jantarově žluté dubové police do kuchyně harmonicky zapadají. Stylové i praktické police zdůrazňují půvab a eleganci této designově čisté kuchyně. Dojem posiluje vestavěné osvětlení s integrovaným regulátorem barvy. Každý si tak může libovolně nastavit barvu světla a jeho intenzitu podle nálady či příležitosti.

Prosklené a přehledné

Rafinovanost až do detailu. Otevřete skříňky a objevte výsuvné bloky se skleněnými čely, díky kterým hned po otevření uvidíte, kde máte jaký nástroj či potravinu. Není to jen praktické, je to také velmi elegantní.

Inteligentnější využití prostoru

Absolutní využití úložného prostoru v celé výšce a šířce nabízí ergonomický systém i Move. Je zde mnoho velmi dobře využitelných úložných zón. Tento systém mechanického otevírání umožňuje bez námahy přístup k veškerému obsahu skříněk. Jednoduše vytáhněte rukojeť na spodním roštu a přitáhnete směrem k sobě.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like