V čem jsme jedineční

Noblessa se vyznačuje bohatou nabídkou modelů a tím, jak odvážně dokáže navrhnout kuchyň. Aby se naše kuchyně mohly pochlubit elegantním designem, věnujeme hodně péče těm nejmenším detailům.

Široký sortiment vysoké kvality

Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka a vynikají svou elegancí a kvalitou, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv.

Dokonalá jednoduchost

Z našich nabízených modelů se dvířka bez úchytek soustředí na samotnou podstatu kuchyně a zvýrazňují její jemný, ušlechtilý vzhled. Dekor tak navozuje dojem čistoty a lehkosti. V dokonalé rovnováze se tu pojí uklidňující minimalismus a čisté estetično. Vestavěné úchytky tak samy o sobě spoluutvářejí celkový styl.

Přizpůsobení kuchyní Noblessa

Kuchyně Noblessa nabízejí něco navíc. Výsuvné prvky jsou standardně vybavené skleněnými bočnicemi a protiskluzovými podložkami po celém povrchu. Zásuvky si také můžete přizpůsobit designovými prvky, jako jsou skleněné bočnice či kovové panely. Jedná se o exkluzivní prvky Noblessa, které sami vyrábíme a které nesou DNA značky: vynikající kvalitu, přesnost a odvážné pojetí.

Inovativní závěsy

Kvalita se skrývá v těch nejmenších detailech. Náš inovativní systém závěsů zajišťuje, že se dvířka sama pomalu dovřou. Tuto funkci umožňuje tlumicí systém Silent, který je zcela nenápadně integrovaný do uzavíracího mechanismu.