Naše kolekce kuchyní

Noblessa je víc než jen výrobce kuchyní, je rovněž synonymem německé přesnosti a excelentní technické kvality. Naše značka přispívá k prestižnímu vnímání kuchyní vysoké kvality, pomáhají nám v tom naši talentovaní a vynalézaví designéři s inspirativními nápady. Noblessa nabízí kolekci odolných kuchyní v moderním stylu vyrobených z těch nejlepších materiálů.

 

Náš sortiment

Naše vybavení

Vybavení kuchyní se proměňuje a snoubí se v něm nyní kreativita, praktičnost i propojenost, usnadní vám tak každodenní pobyt v kuchyni, ať už jste profíci či nadšení amatéři. Nad jednoduchými spotřebiči se pak vyjímá promyšlený design, který kuchyň přetavuje v dokonalý celek. Spotřebiče násobí efekt inovací, a vaření s nimi tak bude nezapomenutelné, pokrmy připravíte snadněji a budou ještě chutnější.

 

Prozkoumat

Pracovní desky

Protože polovinu času, který strávíte v kuchyni, věnujete přípravě pokrmů, je to prostor, na který kladete největší důraz. Výběr materiálu je proto zásadní, stejně tak estetická stránka a kvalita. Pracovní deska musí odolat nejrůznějším každodenním nástrahám - musí být odolná proti tepelnému šoku, skvrnám, vzniku škrábanců i rýh - a díky našim ušlechtilým materiálům vysoké kvality to dokáže.

 

Zjisti více