Výroba

Noblessa – to jsou především německé zkušenosti. Bezkonkurenční způsob výroby podle nejpřísnějších norem v oboru. Od dvířek přes úchytky až po zásuvky. Vše je pečlivě vyrobeno z kvalitních materiálů našimi specialisty. V každé fázi probíhají průběžné kontroly, aby se k zákazníkům dostaly jen dokonalé výrobky. Právě náročná výroba definuje kuchyně Noblessa, špičkové realizace zcela mimo běžné standardy interiérů.

Náročná a efektivní výroba

Za kuchyněmi Noblessa stojí schopnosti zkušených profesionálů. Kuchyně jsou vyráběny vysoce automatizovaným procesem ve dvou výrobních závodech v Německu. Odpovídají i těm nejpřísnějším německým normám kvality. Svůj výkon společnost dokazuje výrobní kapacitou 3200 kuchyní za rok.

Výroba dvířek

S maximální přesností vyrábíme dvířka, která následně procházejí pečlivou manuální kontrolou, a poté je individuálně upravujeme a leštíme. Ve fázi balení jsou skenovány nejmodernějšími čtečkami čárových kódů, aby se ke každému zákazníkovi dostala kompletní kuchyň. Není zde prostor pro chybu.

Inovativní systémy kontroly

Každá část korpusu se ověřuje pomocí inovativního systému „Color Brain”, což je systém kamer zajišťující vysoce citlivé sledování laserem doplněné o optické srovnávání. Tato technologie je spolehlivější než lidské oko a odhalí i ty nejmenší chyby. Pomáhá nám tak zaručit nejlepší možnou kvalitu.

Výroba zásuvek

Systém zásuvek Profi+ vyrábíme inovativním postupem, který je velmi přesný a zcela automatizovaný. Souběžně probíhá i výroba vnitřku zásuvky a vrtání dvířek. V každé fázi laserový skener kontroluje kvalitu, aby výsledek neobsahoval jedinou chybu.

Výroba madel

Na jedné straně je robotizované frézování profilů a drážek. Na druhé ruční utěsňování. V této fázi zajišťuje nejvyšší kvalitu madel automatizace s manuálními zásahy.

Promyšlené skladové prostory

Náš nejmodernější automatizovaný sklad je dokonale integrován do našich logistických postupů a jeho kapacita je úctyhodná - až 80 000 skladových míst ve dvou budovách. Sklady jsou také projektovány pro dlouhodobý provoz a jsou velmi energeticky úsporné. Často používané díly jsou umístěny v přední části skladu. K obsluze zadní části skladu se využívají obslužné vozíky, jejichž brzdění je využito k výrobě elektřiny.