Pracovní desky

Pracovní deska podtrhne styl Vaší kuchyně. A protože musí odolávat teplotním šokům, škrábancům, páře nebo čistícím prostředkům, musí být vyrobena z odolných a kvalitních materiálů. Materiály prémiové kvality dovolují Noblessa vyrábět odolné desky při zachování dokonalého vzhledu tak, aby ladily s Vaší vysněnou kuchyní.

Promyšlené rozhodnutí

Hloubka, síla, materiál, barva, vzhled.... Je tolik aspektů, které musíte vzít v potaz, když se rozhodujete při výběru Vaší kuchyňské pracovní plochy. Vždyť zde strávíte až 60 % z celého času stráveného v kuchyni. Máme pro Vás na výběr mnoho možností - od super tenkých pracovních desek po extra silné. Je jen na Vás, jakou pracovní plochu byste si v kuchyni přáli mít právě Vy.

 

 

 

Máme pro Vás 70 typů pracovních desek, tak abychom vyhověli všem Vašim požadavkům. Vyrábíme pracovní desky klasické, moderní i extravagantní. U nás si zkrátka vybere každý.

Laminátové desky a desky "compact"

Laminátové desky patří mezi nejoblíbenější nejen díky své praktičnosti a robustnosti, ale také snadné údržbě. Je dostupná v nejrůznějších tvarech od hranatého, zakulaceného až po půlkruh. Na výběr máte z různých stylů (imitace dřeva, nerez, mramor či beton), 20 zajímavých dekorů a přes 70 typů povrchů.

 

 

 

Pro extra pevnost pracovních desek používáme laminát. Vyvinuly jsme novou technologii, která dělá z desek "compact" jedny z nejpevnějších. Jsou velmi tenké, přesto plně voděodolné.

Kouzlo dřevěných pracovních desek

Přirozenost a hřejivost dřeva je nenahraditelná. Dřevo vypadá skvěle v kuchyních všech stylů, včetně těch super moderních. Dřevo je navíc pevné, odolné a ohleduplné k životnímu prostředí.

Stabilní přírodní kámen

Pracovní desky z přírodního kamene působí luxusně v každé kuchyni. Tento extrémně robustní materiál je odolný vůči teplu, teplotním šokům a téměř vždy i poškrábání. Kamená deska Vám vydrží dlouhá léta a bude vypadat stále skvěle.

Absolutně dokonalá keramika

Keramická pracovní deska je odolná vůči poškrábání, čistícím prostředkům a teplu. Tato deska dodá Vaší kuchyni lesk a šarm. Díky široké nabídce pracovních desek Vám můžeme nabídnout to, co si budete přát.

Noblessa 3D Xtra plán

Dekory pro noblessa Xtra pracovní desky mají neuvěřitelnou 3D povrchovou strukturu. Tato struktura vytváří autentický přírodní vzhled kamene. Pracovní deska o síle 38 mm je tvořena sedmi vrstvami včetně 1,2 mm silného laminátového povrchu. Xtra 3D dekory jsou v nabídce také v síle 16 mm.