Vysoký lesk

Kuchyně Passion: elegance v šedém laku

Kuchyň Passion: funkční, střízlivá, rafinovaná. Působivá kombinace elegance a hry světla, kterou umožňuje harmonické spojení čistých linií s lesklým lakem dvířek. Ostrůvek plní dvojí funkci, a to funkci pracovního prostoru a jídelního koutu a svým uspořádáním umocňuje pocit lehkosti. Dvířka hedvábně šedé barvy vytvářejí kontrast s dekorem dub Gladstone a keramickou pracovní plochou. Kombinace materiálů přináší pocit luxusu a elegance. Celek je čistý, minimalistický a útulný. Buďte kreativní, u kuchyně Passion máte volnou ruku při výběru barevného provedení, vybírat můžete z barev jako je bílá, alpská bílá, magnolia, jemný písek a břidlicová šedá. Můžete se také rozhodnout pro systém otvírání dvířek bez úchytek, ten můžete vidět u kuchyně SENSATION.

Důmyslné úložné prostory

Díky dolů vyklápěným dvířkům baru umožňuje závěsná skříňka bezpečné ukládání sklenic a lahví. Elegantní řešení nenápadně splyne s prostorem a nabídne snadný přístup k nezbytnostem pro přípravu drinků návštěvám.

Skrytá velikost

Skříň Cargo elegantně skrývá velký úložný prostor a umožňuje jej zorganizovat podle Vašich individuálních požadavků. Díky výsuvným policím je přístup snazší, ale harmonie zůstává nenarušená.

Umění detailu

Praktické zásuvky a výsuvné prvky nabízejí opravdu mnoho úložného prostoru. Vnitřní organizační systémy z kvalitního dřeva hravě udrží pořádek. Díky integrovanému osvětlení bude využití prostoru dokonalé, vše co v kuchyni potřebujete, je hned vidět.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like