Mat

Kuchyně Look: nadčasový rustikální styl

Hledáte-li půvab spojený s komfortem, kuchyň Look je stvořena přímo pro Vás. Tato nadčasová kuchyň Vás upoutá svým rustikálním ale rafinovaným stylem. Světlé tóny se skvěle přizpůsobí prostoru. Lakovaná laminátová dvířka v barvě břidlicově šedé jsou k dispozici rovněž v provedení alpské bílé a s madly s patinovaným dekorem. Kuchyně v tradičním stylu anglického venkova tak získá dynamiku. Půvab podtrhne pracovní deska v dekoru přírodního vápence. Ostrůvek umístěný uprostřed a přiléhající jídelní zóna Vás zvou k příjemným zážitkům. Look je více než jen rodinná útulná kuchyň. Je to místo, kde se budete rádi setkávat a kde budete díky velké pracovní ploše rádi vařit.

Skleněné bočnice

Kvalita kuchyně se měří podle těch nejmenších detailů. Otevřete zásuvky a objevte posuvné bloky se skleněnými bočnicemi. Elegantní a velmi praktické řešení umožňuje snadno zjistit obsah zásuvek.

Skladování vždy čerstvých potravin

Možnost uchovávat čerstvé potraviny, jako jsou ovoce a zelenina, v kuchyňských skříňkách je luxus. Luxus, který je možný díky řešení Pantrybox, které je zabudované v dolních skříňkách. Box s uchy a víkem uchová čerstvost potravin po dlouhou dobu.

Technologie chytré domácnosti

Noblessa ve svých kuchyních kombinuje styl a technologie chytré domácnosti. Je tak možné snadno připojit a ovládat osvětlení pomocí aplikací nebo digitálních asistentů. Moderní chata se tak změní v inteligentní dům.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like