Kuchyně Motion: rafinovaná střídmost elegantní kuchyně

V kuchyních Motion jsou oceníte subtilnost a rafinovanost. Objevte elegantní kuchyň se střízlivými a čistými liniemi, která perfektně zapadne do moderních interiérů. A co má navíc? Super matná dvířka z lakovaného laminátu jsou nenápadná, atraktivní a příjemná na pohled i na dotek. Zde jsou v barvě hedvábné šedá, vybírat však můžete také horskou bílou, dekor savana, dekor aqua, břidlicovou šedou a černou. Nechte se zlákat verzí s úchyty či bez, nebo kombinací obojího. Ať už si vyberete kteroukoli z možností, kuchyně Motion Vám nabídne eleganci, střízlivost a nadčasovost. Elegance však neubírá na funkčnosti. Prostor a vybavení prémiové kvality jsou samozřejmostí. Dokazuje to americká lednička se samostatným prostorem na víno i barový pult s velmi odolnou deskou v dekoru dub Ontario, u kterého si není problém představit dát si sklenku vína s přáteli. Tento prostor Vám zpříjemní práci ve Vaší kuchyni. Kuchyně Motion to je opravdu příjemné místo k životu.

Prosklený systém na dekorace

Pod pracovní deskou najdete osvětlené výsuvné police se skleněnými čely a bočnicemi. Místo k vystavení těch nejkrásnějších předmětů, které však zůstanou chráněné. Dekorační předměty zde budou vystaveny jako vzácné artefakty ve vitríně, což kuchyni dodá eleganci. Špičkový luxus.

Tlumené otevírání a zavírání

Všechny zásuvky, výsuvné prvky a závěsy dvířek u všech kuchyní Noblessa, jsou tyto prvky i v rámci kuchyně Motion sériově vybaveny vestavěným tlumičem dorazu. Vše se tak zavírá měkce a tiše. Tato kuchyně je propracovaná do nejmenšího detailu.

Nábytek přizpůsobený Vašemu životnímu prostoru

Otevřená kuchyně bývá často spojována se světlým, vzdušným a volným prostorem. Závěsné skříňky umožňují dokonalé propojení kuchyně s obývacím pokojem. Dřevěný prvek prostor zútulňuje. Skříňka je svými rozměry ideální pro ukládání dalšího kuchyňského vybavení.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like