Vysoký lesk

Kuchyně Surf: Potěšení z kuchyně v městském stylu

Hledáte otevřený, čistý a moderní interiér? Zaměřte se na řadu kuchyní Surf, která nabízí městské kuchyně, zde se středovým ostrůvkem. Kuchyně Surf Vás přenese do prostorného loftu, kde se staré potkává s moderním – a výsledek stojí za to. Tato kuchyně se středovým ostrůvkem a vyladěnými kontrasty je kuchyně s charakterem. Dokládají to designově čistá dvířka s úchytkami zapuštěnými v reliéfu s šedými povrchy; dřevěné zásuvky a cihlové zdi. Elegantní čelní plochy se zafrézovanými úchyty a navíc tenké police vytvářejí vzdušnou kombinaci a kuchyň prosvětlují. Světlost je podpořená bílými dvířky, která jsou k dispozici v lesklém či matném provedení u modelu „wave”. Světlá dvířka přinášejí do této otevřené kuchyně harmonii a vyváženost.

Síla přírodní břidlice

Pracovní deska Xtra v břidlicově šedé je opravdový zážitek pro smysly, zrak i hmat, a to navzdory tloušťce pouhých 16 mm ve verzi Slim Line. Díky bokům sladěným do břidlicové šedé ostrůvek jako ústřední prvek kuchyně opravdu vynikne.

Skvěle řešené výsuvné prvky

Tyto výsuvné prvky, inspirované lékárenskými skříňkami, mají jen kladné stránky. Nejen, že nabízejí velkorysý úložný prostor, ale otevírají se jedním pohybem.

Elegantní výsuvné otevřené zásuvky

Výsuvných skříněk je v této kuchyni hodně. Výsuvné police s čely z dubového masivu zdůrazňují velkoformátová bílá dvířka, zásuvky se otevírají do obytného prostoru, který zútulňují. Do moderních interiéru jsou čela k dispozici také v provedení z matného skla nebo černá.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like