Kuchyně Shape: harmonické spojení klasického vkusu s moderními prvky

Kuchyň Shape na vás dýchne minulostí, harmonicky v sobě spojuje klasický vkus s moderními prvky. Na každého, kdo do kuchyně vstoupí, zapůsobí svou vřelou atmosférou. Ve středu kuchyně stojí velký rodinný stůl a vybízí k setkání s vašimi nejdražšími. Na tomto kousku ocení milovníci kuchyní rozličné úložné prostory, které vám usnadní život, i prostor pro přípravu těch nejdůmyslnějších pokrmů! Model je zhotoven v klasickém stylu, ale nebrání se ani novým tendencím v oblasti designových materiálů, stále si však zachovává pohostinnou atmosféru. V dokonalé harmonii se zde snoubí vysoce kvalitní materiály jako mramor, dřevo a nerezová ocel. I vybavení je v ohromující kvalitě, a tak si zde uvaříte jako v proslulé restauraci oceněné hvězdičkami. Zároveň je zárukou elegantní a propracované kuchyně.

Vkusné detaily

Pracovní deska z přírodního kamene je odedávna synonem luxusního interiéru. Mramor dodá prostoru už pouhou svou přítomností nádech elegance a odolnosti. Díky zasklené ploše se do místnosti dostane přirozené světlo a můžete se rovněž kochat pohledem ven. Kuchyň je promyšlená do nejmenšího detailu, například jemné úchytky podtrhují celkový dojem z dekoru.

Elegantní úložné prostory

Abyste prostor co nejlépe využili a zároveň v místnosti zachovali elegantní styl, nabízí Noblessa úložné prostory v podobě poliček místo skříněk nad pracovní deskou. S kuchyní Shape tak získáte více úložného prostoru i ozdobných prvků. Získaný prostor maximálně využijete, když si na volně přístupné poličky postavíte nádobí, tím se zvýší i praktičnost celé kuchyně. Navíc je v poličkách integrované osvětlení, které dodává celé kuchyni elegantní nádech i v těch nejmenších detailech.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like