Mat

Kuchyně Divine: když se snoubí elegance se střídmostí

Kuchyně Divine se vyznačují osvědčenými vlastnostmi, současným minimalismem a čistou přirozeností. Surové materiály a souznění dřeva s kovem, to jsou přednosti industriálního designu, který dodá vaší kuchyni nádech newyorského loftu. Tato prostorná kuchyň působí díky svému současnému minimalistickému designu svěže a vyváženě. Model Divine volně přechází v obývací pokoj, a nabízí tak rozlehlý prostor, kde můžete trávit příjemné chvilky se svými blízkými. Kuchyň má osvědčený styl, je doplněna barovým stolkem a nabízí bohatý počet úložných prostor, které vám zjednoduší život.

Vynalézavé úložné prostory

Noblessa pečlivě vybírá ty nejlepší materiály, aby vám mohla nabídnout excelentní kvalitu. Kamenný barový stolek perfektně ladí s matnými dekory a dodává kuchyni jedinečný a celistvý dojem. Dvířka kuchyně Divine jsou vybavena speciální povrchovou úpravou, na níž nezůstávají otisky prstů. Tuto nespornou výhodu ve svém každodenním životě jistě každý ocení. Praktická skříňka pod vysokým stolkem nabízí dodatečný úložný prostor.

Optimalizace a ergonomie

Dvě oddělené vestavěné trouby ve výšce člověka působí designově a zároveň nabízí nezanedbatelný ergonomický komfort. Boční otevírání trouby oceníte při každodenním používání jako praktickou vychytávku. Zejména při přípravě většího pohoštění oceníte, kolik času ušetříte, a budete se moci plně věnovat svým hostům.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like