Kuchyň Tempo: elegantní černě lakované kuchyně

Kuchyň Tempo v elegantním spojení městského a venkovského stylu perfektně zapadne do každého interiéru. Propracovaná matně černá dvířka s černými madly a prosklená dvířka vytvářejí perfektní kombinaci v jednotném dekoru. Všudypřítomnou černou oživuje dřevěná pracovní deska. Zdůrazněné jsou rafinované industriální rysy této kuchyně. Sestavte si sami kuchyňskou linku na míru - černě lakovaná plná či prosklená dvířka a úložné prostory, můžete se rozhodnout i pro jiné barevné schéma, které bude více slušet venkovskému prostředí, například alpská bílá či magnólie.

Funkční a estetické úložné prostory

Otevřené výsuvné police nejsou jen úložný prostor, ale také umožňují vystavit to nejkrásnější nádobí či dekorační předměty. Každý prvek má své místo na dosah ruky, na víc jsou police velmi dekorativní.

Nenápadné vzdušné police SmartCube

Police SmartCube z černého hliníku nabízejí ve Vaší kuchyni ještě více úložného prostoru. Tento designový prvek posílí industriální styl kuchyně. S lehkostí a jemností zaujme místo pod závěsnými prvky a nabídne nový úložný prostor, funkční a nenápadný. Všechno, co potřebujete, máte vždy po ruce.

Kombinace materiálů

Eleganci matných černých dvířek podtrhuje pracovní deska z masivního dřeva. Krásný kontrast, který úžasně zdůrazňuje autentický rustikálně industriální styl kuchyně Tempo.

Inteligentně využitý prostor

Zde jsou všechny prostory optimalizované. V této kuchyni funkčnost prostupuje do všech koutů. Skříňky jsou navržené s výsuvnými prvky, které umožňují šikovně uklidit hrnce, pánve a další náčiní, a šetřit tak místem.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like