Lednice

Perfektní lednice se přizpůsobí velikosti Vaší rodiny, Vašim zvykům i vzhledu Vaší kuchyně. Lednice, lednice s mrazákem, americká lednice se zásobníkem vody, možností je mnoho. Nechte si poradit od našeho Noblessa poradce a vyberte si tu nejlepší.

Vzhled dokonale ladící k Vaší kuchyni

V designu je dovoleno všechno. Trendy přinesly lednice oblých tvarů či lednice v zářivých barvách. Nerezová ocel je ale sázka na jistotu: elegantní a stylová. V Noblessa máme širokou nabídku lednic volně stojících i vestavěných.

Velikost lednice

Velikost lednice budete volit nejen podle početnosti Vaší rodiny, ale také podle stravovacích návyků a četnosti nákupů. Pokud nakupujete každý den čerstvé potraviny, nepotřebujete veliký mrazák. Pokud nakupujete do zásoby, je pro Vás prostorný mrazák jasnou volbou.

Orientační velikosti lednic posuzované odle počtu osob v domácnosti:

• pod 250 litrů pro jednu osobu

• mezi 250 a 330 litry pro 2 - 3 osoby

• více než 330 litrů pro 4 a více osob

Energetická náročnost

Je samozřejmé, že lednici vybíráme hlavně proto, aby chladila nakoupené potraviny. Ohleduplnost k životnímu prostředí je ale také důležitá.

I přesto, že se spotřeba energie u chladících zařízení snížila od roku 1995 o 50%, je možné jejich odběr dále snižovat a přispět tak k ochraně životního prostředí výběrem A++/A +++ modelů. A co více, naše spotřebiče třídy A a vyšší se prodávají od 1.7.2012.