Mikrovlnné trouby

Moderní mikrovlnné trouby se staly oblíbeným spotřebičem, dokonce i pro "zapálené" kuchaře. Díky modernímu vzhledu jsou mikrovlnné trouby nedílnou součástí všech kuchyní. Volně stojící nebo vestavěné, s různými typy zavírání, s možností volby mnoha funkcí. Poraďte se s naším odborníkem ve studiu Noblessa, pomůže Vám najít mikrovlnnou troubu, která splní Vaše očekávání.

Druhy mikrovlnných trub

Dnes jsou klasické mikrovlnné trouby nahrazovány troubami s inovativními funkcemi - gril nebo rozmrazování. Rozmrazování je ideální pro pizzu, koláčky a křupavé pečivo v rekordním čase. Kombinované mikrovlnné trouby mají funkci mikrovlnné trouby a klasické elektrické trouby, jsou tedy perfektním řešením v případě, že potřebujete šetřit místem.

Co byste měli zvážit při výběru mikrovlnné trouby

Odpověď na podobné otázky přichází s plánováním uspořádání a vzhledu kuchyně. Budete zvažovat výkon a velikost, zde zohledníte počet osob v domácnosti. Pro rodinu o čtyřech členech doporučíme mikrovlnnou troubu, která pojme 22 litrů. Rozměry běžně používaných talířů budou též hrát roli. Pokud budeme hledat vhodný výkon, nemělo by to být méně než 800 w.

Nekonečné možnosti

Kromě ušetření místa, jsou kombinované mikrovlnné trouby skvělým pomocníkem při každodenních činnostech v kuchyni: vařící programy, programy udržující teplotu pokrmu, propojené programy, kdy začnete s rozmrazováním a dokončíte pokrm uvařením.