Myčky nádobí

Vestavnou nebo volně stojící? Jakou velikost mycího prostoru? Jaké programové vybavení požaduji? Je plno otázek, které si budete muset zodpovědět při výběru tohoto kuchyňského pomocníka. Náš Noblessa poradce rád vyslechne Vaše požadavky a navrhne tu nejlepší myčku přímo pro Vás.

Velikost myčky nádobí

Velikost myčky závisí na tom, kolik nádobí budete potřebovat umýt. Pro početnější rodiny se budou hodit myčky šířky 60 cm nebo o šířce 45 cm a výšce 80 cm.

V malých bytech naopak oceníte menší myčky se šířkou 55 cm a výškou 44 cm.

Inteligentní programy

Ve srovnání s ručním mytím nádobí ušetří myčka až 87 % vody a uspoří Vám 70 hodin práce s ručním mytím ročně. Většina modelů má ekonomické programy, programy při poloviční náplni nebo automatické programy. Nově dokáží myčky přizpůsobit spotřebu vody a elektrické energie míře znečištění Vašeho nádobí. Časovač Vám pomůže lépe plánovat spuštění myčky ve vhodnou dobu. Jednoduchá ovladatelnost pro jednodušší život.

Vestavěná nebo volně stojící?

Některé modely myček jsou volně stojící. Stále častěji se ale volí varianta vestavěná, kdy se myčka zabuduje do kuchyňské linky, má stejný vzhled jako okolní skříňky a ladí se vzhledem kuchyně.

U vestavěných modelů můžete zvolit variantu, kdy je vidět celý ovládací panel, nebo myčku plně vestavěnou, kde jsou všechny ovládací prvky umístěny na horní straně dveří myčky.

Nastavitelné zásuvky a košíky

Výškově nastavitelné skládací zásuvky, držáky skleniček, zásuvky na příbory a mnohé další. Díky nastavitelnému vybavení myček nádobí získáte přesně prostor, který potřebujete k efektivnímu umytí všeho Vašeho nádobí.

Tichá myčka pro otevřené kuchyně

Pokud je kuchyně součástí obývacího prostoru nebo pokud zapínáte myčku přes noc, určitě oceníte spotřebič, který Vás svým provozem nebude rušit. Tiché myčky disponují hlučností nižší než 42 decibelů. V Noblessa studiu pro Vás máme ještě tišší spotřebiče s hlučností pod 38 decibelů.