Obklady

Styl Vaší kuchyně nic nedoplní tak, jako vhodně zvolený obklad. V prostoru mezi pracovní deskou a závěsnými skříňkami chrání zdi, působí jako dekorativní prvek a poskytuje místo pro kuchyňské náčiní a nádobí. Standardizované či na míru? S motivem, v plné barvě či kontrastní? Poradci Noblessa Vám poradí s výběrem.

Chrání zdi

Obklad nemá jen estetickou funkci. Chrání také zeď proti znečištění a usazování mastnoty. Provedení ze skla, nerezu, laminátu, pryskyřice a dalších materiálů je odolné proti vlhkosti a brání vodě a mastnotě pronikat do malby stěny.

 

 

 

Dekorativní obklad krásně doladí vzhled Vaší kuchyně. Může působit jako pokračování pracovní desky ve stejném dekoru, nebo se odlišovat a díky kontrastu dodat Vaší kuchyni osobitost.

Praktické uspořádání

Modulární nástěnný obklad lze vybavit magnetickými kolejničkami, na které lze přichytit kořenky, nože či jiné kovové doplňky. Vše je tak na dosah ruky. Jinou možností pro praktické uspořádání je nástěnná tyč, na kterou lze doplňky zavěsit. K dispozici je celá řada praktických řešení.

Dekorativní police jako bonus

Přidáním nástěnných polic můžete získat další prostor pro odkládání. Díky elegantnímu vzhledu mohou působit i jako dekorativní prvky. Pro ty, kdo mají rádi světlo nabízíme skleněné provedení s LED či neonovým svítidlem a elegantními hliníkovými hranami. Funkční a krásné nástěnné police podtrhnou osobitost kuchyně.