Odsavače par

Odsavače par nasávají páry a kouř a zajišťují Vám dostatek světla při vaření. My víme, jak zkombinovat praktičnost a styl a jaký odsavač par vybrat, aby byl Vaším výkonným pomocníkem, ale nijak nerušil vzhled kuchyně. Nechte se inspirovat naší nabídkou.

Dokonalá instalace

Aby byl odsavač par efektivní, je třeba jej instalovat nad varnou desku ve výšce min. 65 cm u elektrických varných desek a 70 cm u plynových varných desek. Specifické požadavky na instalaci mají odsavače par pro kuchyně s ostrůvkem. Náš Noblessa poradce Vám pro Vás doporučí to nejlepší technické řešení.

Recyklace nebo odsávání

Máme pro Vás dva způsoby odsávání par: recyklaci odsátého vzduchu nebo odsátí mimo místnost. Při recyklaci se nasátý vzduch vyčistí a zbaví pachů, pak se vrátí zpět do kuchyně. Tento uzavřený okruh vyžaduje tukové a uhlíkové filtry pro odstranění pachů.

 

 

 

Odsátí par mimo kuchyň je perfektním řešením a vyžaduje méně častou údržbu. Pro instalaci je třeba mít k odsavači v kuchyni připojený přímý vývod ven z domu.

Tichý chod i elegantní vzhled

Tento typ odsavače splňuje trojí výzvu: dokonalé odsávání, tichý chod a elegantní vzhled.

Odsavač je v kuchyni vidět, proto musí vypadat skvěle. Můžete si vybrat ze široké nabídky odsavačů visících na zdi, visící ze stropu jako lustr nebo mohou být chytře zakomponovány do nábytku.