Trouby

Vzhled, metody vaření, funkce a nastavení pro usnadnění každodenních činností v kuchyni - nabízíme nepřeberné množství spotřebičů. Perfektní model je ten, který splní Vaše každodenní potřeby a padne Vašemu kuchařskému stylu.

Naše řešení padne přesně do Vaší kuchyně

Kuchyňská trouba je srdcem Vaší kuchyně, takže by měla být snadno přístupná a zároveň skvěle vypadat. Díky naší široké nabídce modelů nejlepších značek si snadno vyberete spotřebič, který bude skvěle ladit se stylem Vaší kuchyně. U nás najdete trouby extravagantní i tradiční, od šířky 45 cm po šířku 90 cm... Stačí si vybrat podle Vašeho vkusu a požadavků.

Modely ve Vašem stylu

Dnešní trouby jsou neuvěřitelně chytré a nabízejí množství funkcí ke zpříjemnění vaření. Jsme tu, abychom Vám pomohli najít spotřebič, který bude přesně splňovat Vaše očekávání.

 

 

 

Multifunkční modely s funkcí přidané cirkulace vzduchu, ve kterých se horký vzduch pohybuje všemi směry, uvaří Vaše jídlo rychle a rovnoměrně. Jsou dokonalým řešením pro vaření více jídel najednou.

Řešení pro Váš jednodušší život

Chcete bez námahy vyčistit Vaši troubu? Jediným stisknutím knoflíku spustíte pyrolýzu pro samovyčištění trouby při teplotě okolo 500 °C. Tuk a špína se spálí a jemným otřením trouby houbičkou docílíte fantastického lesku bez špíny.

 

 

 

Při každodenním používání oceníte množství promyšlených detailů, např. snížení hlučnosti, které oceníte zejména u horkovzdušných přístrojů. Nízká spotřeba energie, aby Vás účet za elektřinu nezaskočil. Dále možnost odpojení dveří, které využijete při údržbě, nebo praktická funkce "studené dveře", která zajistí bezpečnost i těm nejmenším.