Varné desky

Plynová, indukční, keramická, nebo kombinovaná varná deska. Každá z uvedených má své specifické vlastnosti. Abychom našli tu nejlepší varnou desku právě pro Vás, je důležité se zamyslet, co od desky očekáváte. Pokud si nevíte rady, velice rád Vám pomůže náš Noblessa poradce.

Dokonalé umístění

Vhodné je mít odsavač par větší než je Vaše varná deska, abyste zachytili maximální možné množství kouře a par. Zásuvku s příbory a náčiním na vaření plánujte v blízkosti varné desky stejně jako zásuvku na pánve a hrnce. Vyhnete se tak zbytečnému popocházení po kuchyni. Další užitečné a ověřené informace Vám rád poskytne náš Noblessa poradce.

Indukční a keramické varné desky

Indukční varné desky jsou precizní, rychlé, ekonomické a bezpečné. Spotřebují méně energie než plynové varné desky, mají kontrolu teplotního limitu a ovládací panel se zamykáním.

 

 

 

Keramická varná deska je perfektní, pokud hledáte spotřebič snadný na ovládání i údržbu. Dodává se ve dvou technických provedeních.

Při rozhodování zvažte velikost požadované varné desky (60, 70 nebo 90), počet varných zón (2, 3, 4 nebo 5). Opět se zamyslete nad svými návyky při vaření, abyste zvolili správné umístění a velikost varné desky.

Plynová a kombinovaná varná deska

Ti, kteří jsou zvyklí na tradiční vaření, nedají na plynovou varnou desku dopustit. Výhody této varné desky: regulovatelný plamen snadno a rychle ovlivňuje vaření.

Kombinované varné desky nabízejí kompromis. Používá se v nich jak plyn, tak elektrika - vybírat si můžete kdykoli podle toho, co Vám v danou chvíli lépe vyhovuje.

Nerezová ocel a vestavěné prvky, nadčasový vzhled

Na vlně stylu, nerezová ocel a zabudované komponenty jsou stále oblíbené. Cílem je zakomponovat varnou desku do kuchyně tak, aby zcela splynula s okolními materiály. Takto nádherného sladění lze docílit u přírodních materiálů i u exkluzivních Xtra desek v síle 38 mm.