Materiál
Dřevo

Kuchyně Scala LINE N: pohodlí otevřené kuchyně s barovým pultem

Tato otevřená kuchyně se nejlépe hodí do světlých městských a minimalistických prostor, kde nejvíce potěší milovníky tohoto stylu. Dvířka i pracovní plocha v dekoru betonové šedé vnášejí do místnosti jemnost a osobitost. Otevírání bez úchytek zdůrazňuje čistou přímočarou strukturu této otevřené kuchyně. Čistou linii kuchyně Scala Line N zvýrazňuje barový pult vestavěný přímo do ostrůvku. Tento masivní snídaňový bar v dekoru dřeva kontrastuje s betonovou světle šedou barvou a dává vyniknout architektuře celku. Hřejivý povrch barové desky v dekoru olejovaného dubu zaujme každého. Kuchyně Scala v betonově šedé s barovým pultem je nejen atraktivní, ale rovněž dokonale promyšlená. Je praktická a snadno splyne s každým prostorem. Dopřejte si volnost při plánování kuchyně a nakombinujte si různé prvky přesně podle svých potřeba a zvyklostí. Plánujte svůj životní prostor.

Úložný prostor XXL

Police SmartCube pod pracovní plochou nabízejí prominentní místo pro vše, co chcete vystavit. Tento snadno dostupný, velký prostor doplňuje design a charakter otevřené kuchyně.

Jedinečné kontrasty

Na jedné straně pracovní deska Slim Line ostrůvku s betonovým dekorem o tloušťce pouhých 16 mm. Na druhé straně barový pult v dekoru olejovaného dubu o tloušťce 100 mm. Tento kontrast vytváří jedinečný celek.

Hra světel odhalující úložné prostory

Prosklená dna s osvětlením LED dávají zavěšeným policím hloubku. Nejen, že osvětlují prostor, ale umocňují atmosféru celé místnosti. Vaše kuchyně tak zaujme pohledy všech přítomných.

Naše dekory

V rámci našeho sortimentu nabízíme celkem 77 modelů dekorů. Naše dekory uspokojí očekávání každého zákazníka, nabízíme výběr z mnoha odstínů barev, různé druhy povrchů od jemně matného po extra lesklý i vytříbené lakované materiály či sklo, a rovněž dřevěný motiv. Vyrábí se z lamina, všechny hrany jsou spájené laserem, aby byl povrch naprosto hladký a beze spár, a díky tomu není snadné jim konkurovat v kvalitě ani eleganci.

 

Naše katalog

You may also like